Atbalsti ar ziedojumu!
Neatkarīgi no tā vai esiet Tūkstošnieks vai ja vēl neesiet Latviešu Fonda dalībnieks -  ziedojiet latviešu kultūras, mākslas un izglītības atbalstam! Katru gadu Latviešu Fondam tiek pieteikti vērtīgi projekti, kuri netiek atbalstīti LF ierobežoto līdzekļu dēļ. Jūsu ziedojums ir paliekošs mantojums latviešu nākotnei!

Visi ziedotāji, neskatoties uz ziedojuma lielumu tie atzīmēti Latviešu Fonda apkāŗtrakstā, kas iznāk divas reizes gadā un pievienoti ziedotāju sarakstam mājas lapā.

Fondu var atbalstīt dažādos veidos:

  • Sniedzot vienreizēju vai atkārtotu ziedojumu, dāvinot dalību bēŗniem, vai mazbērniem, vai katru pavasari atbalstot Īpašās akcijas projektus. 

  • Dubultojiet savu ziedojumu! Uzziniet vai jūsu darba vieta piedalās “matching gift” programmā, kuru jūs kā darbinieks variet izmantot ziedojot LF. 

  • Ziedojiet savu laiku iesaistoties LF padomes darbā - mums vienmēr ir vajadzīgi palīgi. Sazinieties ar LF padomi rakstot lflietvedis1@gmail.com

  • Iepērkoties pie Amazon izmantojiet AmazonSmile, Amazon ziedos 0.5% no Jūsu pirkuma summas tieši Latviešu Fondam!

  • Nododot Latviešu Fondam Jums piederošas akcijas vai citus finanšu īpašumus. Konsultējieties ar savu nodokļu padomdevēju un tad sazinieties ar LF ieguldījumu komisijas pārstāvi Brigitu Rumpēteri pa epastu brigita_z_rumpeters@ml.com  vai pa telefonu: 1-800-568-6196.

  • Ar testamentāru novēlējumu Latviešu Fondam. Jūsu advokāts Jums palīdzēs nokārtot juridiski pareizu pielikumu Jūsu mantojumam novēlot daļu Latviešu Fondam. 

Latviešu fonds ir no nodokļiem atbrīvota Mičiganas štatā inkorporēta bezpeļņas (non profit 5013c) organizācija. Dalības maksas ir ziedojumi, kurus var atrēķināt iesniedzot nodokļu deklarāciju.

Ziedot var elektroniski spiežot "Vēlos ziedot LF "pogu, vai pa pastu nosūtot Latviešu Fonda kasierim izdrukājamo anketu (anketa) un čeku uz "Latvian Foundation" vārda: Latvian Foundation 232 E Wacker Drive #508, Chicago, IL 60601, USA Pateicamies par jūsu devumu! Dosim - dzīvosim!