Iestājies!Kļūsti par Latviešu Fonda dalībnieku! 

Jo vairāk dalībnieku, jo lielākas iespējas atbalstīt projektus.


Latviešu Fonds atbalsta latviešu kultūru un izglītību finansējot projektus, kuri ik gadu tiek pieteikti projektu konkursā. Dalības maksas un ziedojumi veido pamatu ieguldījumam, kas mums dod iespēju palīdzēt interesantiem un vēŗtīgiem projektiem kļūt par īstenību.

Kļūsti par dalībnieku un tev būs iespēja atbalstīt projektus un balsot par projektu pieteikumiem, iepazīties ar interesantiem cilvēkiem, kas strādā kultūras laukā, piedalīties padomes darbā un kļūt par daļu no mūsu darbīgā un draudzīgā pulka, divas reizes gadā saņemt LF apkāŗtrakstu un pašam iesniegt projektu pieteikumus.  Latviešu Fonds ir viens no aktīvākajiem latviešu kultūras atbalstītājiem pasaulē.  Pievienojies mums!


Par Latviešu Fonda dalībnieku var kļūt atsevišķas personas, ģimenes vai organizācijas. Katram dalībniekam pieder viena balss ar kuru tas var piedalīties balsošanā un iesaistīties LF darbībā. Latviešu Fondam ir 6 dalībnieku pakāpes atbilstoši ziedojuma apjomam. 

  • Vienreizējā iestāšanās maksa - $50, jauniešiem - $25
  • Dalībnieks: $10 mēnesī vai $120 gadā. Balsstiesības tiek atjaunotas katru gadu 1. janvārī  
  • Studenti un jaunieši: līdz 25 gadu vecumam, dalības maksa ir $25 gadā. Balsstiesības tiek atjaunotas 1. janvārī
  • Tūkstošnieks: dalības maksa $1,000, kuru var iemaksāt uzreiz, vai arī pa daļām viena kalendāra gada laikā. Tūkstošnieks ir dalībnieks uz mūžu un sasniedzot šo pakāpi saņem LF tūkstošnieka piespraudi
  • Dzelzs tūkstošnieks: dalības maksa $2,500, to var iemaksāt uzreiz, vai arī tā summējas no iepriekšējo gadu dalības maksām un ziedojumiem. Dzelzs tūkstošnieks saņem speciālu mākslinieka Edgara Skultes veidotu pateicības nozīmi un atzinības rakstu, kas tiek pasniegti svinīgos apstākļos LF vai latviešu kopienas pasākuma laikā
  • Bronzas tūkstošnieks: dalības maksa $5,000, to var iemaksāt uzreiz, vai arī tā summējas no iepriekšējo gadu dalības maksām un ziedojumiem. Bronzas tūkstošnieks saņem speciālu mākslinieka Edgara Skultes veidotu pateicības nozīmi un atzinības rakstu, kas tiek pasniegti svinīgos apstākļos LF vai latviešu kopienas pasākuma laikā
  • Dzintara tūkstošnieks: dalības maksa $10,000, to var iemaksāt uzreiz, vai arī tā summējas no iepriekšējo gadu dalības maksām un ziedojumiem. Dzintara tūkstošnieks saņem īpašu LF pateicību, tiek godināts svinīgos apstākļos LF vai latviešu kopienas pasākuma laikā un intervēts rakstam LF apkāŗtrakstā, avīzē Laiks un citos diasporas medijos.


Latviešu fonds ir no nodokļiem atbrīvota 
Mičiganas štatā inkorporēta bezpeļņas (non profit 5013c) organizācija. Dalības maksas ir ziedojumi, kurus var atrēķināt iesniedzot nodokļu deklarāciju.

Iestāties var aizpildot elektronisko anketu un nosūtot maksājumu caur PayPal (spiest "Vēlos iestāties LF" pogu), vai pa pastu aizpildod izdrukājamo iestāšanās anketu (spiest šeit: anketaun nosūtot to Latviešu Fonda kasierim kopā ar čeku uz "Latvian Foundation" vārda: Latvian Foundation 232 E Wacker Drive #508, Chicago, IL 60601 USAPateicamies par jūsu devumu! Dosim - dzīvosim!