Jaunumi

Jaunumi


   
113272

LF19L06 Ārstniecības augu izmantošanas tradīcijas
16.04.2019


LF19L06 Ārstniecības augu izmantošanas tradīcijas $4,255

Šajā projektā vēlamies izveidot īsus video, kuros zāļu sievas un vīri dalās savā pieredzē, kā, izmantojot augus un citas dabas veltes, stiprināt imunitāti (katrā gadalaikā) un ārstēt konkrētas, samērā vienkāršas kaites mājas apstākļos (piemēram, bronhīts, angīna, saaukstēšanās, sasitumi, nobrāzumi, u.c.). Projekta mērķis: sistematizēt un padarīt pieejamas zināšanas par veselības uzturēšanu un slimību ārstēšanu balstoties uz pārmantotajām senču zināšanām par augiem.

Tiks uzflmētas intervijas zāļu sievām un vīriem par augu tradicionālo un izveidota datu bāze www.dzivotprieks.lv ar 10 video “Augu spēks Tavai veselībai”, kuri būs tekstuāli papildināti ar receptēm, atsaucēm un paskaidrojumiem. Video būs brīvi pieejami jebkuram interesentam.

LF finansējums: $4,255 (Degviela, Honorārs konsultantei Ievai Ančevskai, Filmēšana ar 2 kamerām)

 Projektu piesaka Jana Strogonova, (Bakalaura grāds Ekonomikā un Biznesa vadībā no Stockholm School of Economics in Riga). No 1999. --2013. gadam ir vadījusi dažādus kolektīvus --gan speciālistu, gan vadītāju komandas. Šo 14 gadu laikā ir iegūtas prasmes projektu vadīšanā, īstermiņa un ilgtermiņa stratēģiju izstrādē, realizēšanā. Pēdējos 4 gadus pievērsusies Latviskās dzīvesziņas izzināšanas ceļam, kas ietver senču zināšanas par ārstniecības augiem. Arī Facebook lapas “Augi kā draugi vajadzīgi katram” radītāja un satura veidotāja.
 
      Atpakaļ